Betaalrekening

Voor de actie Kerkbalans graag uw (automatische) overboekingen doen via rekening 

  NL45 ABNA 0469015314

Voor meer informatie kunt u terecht bij betaalrekening@pknbeverwijk.nl

Diensten

  1. 24-11 10:00 VK Ds. J. van Doorn (IJmuiden)
  2. 01-12 10:00 WaZ ds. J.M.F. Bellwinkel (Leiden)
  3. 01-12 10:00 VK Ds. A. van Nierop
  4. 08-12 10:00 VK ds. J.A.A. de Boer, Winkel
  5. 08-12 10:00 WaZ ds. S. Schippers (Scharnegoutum)

Lees meer

U bent hier: www.pknbeverwijk.nl - Orgels - Grote Kerk Beverwijk - Orgelconcerten - Concertgevers door de jaren heen

1983   27.05 K Bolt 1

           03.09 K Rosenhart 1

           10.09 B Bartelink 1

            16.03 D Out 1

 1984   01.06 J vd Kooij 1

            08.06  J Oudshoorn 1

            03.08 F Heil 1

            10.08 K Rosenhart 2

            17.08 W Sevinga 1

            24.08 B Bartelink 2

1985    09.02 KJ Mulder 1

            18.04 A de Klerk met studenten

            28.06 J vd Kooij 2

            05.07 F Heil 2

            12.07 B Bartelink 3

            19.07 D Out 2

            24.07 Norddeutsche organistenmusik H Vogel

            02.08 K Rosenhart en K v Slogteren hobo 3

            09.08 Michael Hedley 1

            10.08 W Poot 1

            16.08 H v Nieuwkoop 1

            23.08 J v Oortmerssen 1

            30.08 P Wiersma 1

1986     D Roth op bezoek geweest

             15.08 P Wiersma 2

             22.08 B Bartelink 4

             29.08 W Poot 2

             05.09 F Heil 3

             12.09 W Opgelder 1

             19.09 Pieter v Dijk 1

1987     17.07 H v Nieuwkoop 2

             24.07 P Wiersma 3

             31.07 K Rosenhart 4

             04.08 bezoek van franse organisten o.b.v. J Boyer

             07.08 W Poot 3

             14.08 D Out 3

             21.08 B Bartelink 5

1988     15.07 P Wiersma 4

             22.07 F Haagen 1

             05.08 A Winkelman 1

             12.08 H vd Schaaf 1

             19.08 H Gijzen 1

             26.08 J Jongepier 1

1989     12.07 D Kooman 1

             28.07 M bij de Vaate 1

             04.08 P Wiersma 5

             11.08 A v Beek 1

             18.08 L v Doeselaar 1

             25.08 F Heil 4

1990     13.07 W v Beek 1

             20.07 W v Twillert 1

             27.07 D Out 4

             03.08 L Lindeboom 1

             10.08 P Wiersma 6

             17.08 P Westerbrink 1

1991     28.06 G Oost 1

             05.07 A d Klerk 1

             12.07 B Beekman 1

             19.07 P Groeneveld 1

             26.07 Pieter v Dijk 2
             02.08 P Wiersma 7

1992     24.07 K v Eersel 1

             31.07 L Ghielmi 1

             07.08 K Vellinga en P Mak zang 1

             14.08 P Wiersma 7

             21.08 P Hulsebos 1

             28.08 D Out 5

1993     23.07 H v Nieuwkoop 3

             30.07 H v Zonneveld 1

             06.08 A Pauw 1

             13.08 S Tuinstra 1

             20.08 P Wiersma en W Wijting concert 2 orgels 7

             27.08 W Poot met Maarssens Symphonie orkest 4

1994     22.07 J Jansen 1

             29.07 G Meyers 1

             05.08 T Jellema 1

             12.08 H Heikens 1

             19.08 P Wiersma 8

             26.08 H vd Schaaf 2

1995     14.07 C Ingelse 1

             21.07 D Out 6

             28.07 R Smits 1

             04.08 Jaap Zwart jr.1

             11.08 C Ardesch 1

             18.08 P Wiersma 9

1996     12.07 H v Nieuwkoop 4

             19.07 B Winseminus 1

             26.07 W vd Broek 1

             02.08 G Ch d Gier 1

1997     18.07 G vd Maten 1

             01.08 D S Donker 1

             15.08 D Out 7

             29.08 B Matter 1

1998     10.07 JP Knijff 1

             24.07 A Doornheim 1

             07.08 P Wiersma 10

             21.08 T Riesebos en Y Langbein zang 1

1999     09.07 A Bergwerff 1

             23.07 D Koomans 1

             06.08 S Tuinsta 2

             20.08 F v Wijk 1

             01.10 H Kelder jubileum concert 1

2000     08.04 K Bolt herdenking

             07.07 H Heikens 2

             21.07 G Oost 2

             04.08 G Meyers 2

             18.08 G Bierling 1

2001     06.07 J v Leeuwen 1

             20.07 B d Vroome 1

             03.08 S d Vries 1

             17.08 JP Knijff en F Heller zink 2

2002     05.07 E Wiersinga 1

            19.07 T Hagen 1

            02.08 M Imbruno 1

            16.08 W Diepenhorst 1

2003    04.07 A Weegener 1

            18.07 Y Nagayama 1

           01.08 W Kooijmans 1

           15.08  Pieter v Dijk 3

 

2004    09.07 Kees van Houten 1

            23.07 Ad van Pelt 1

            06.08 Dirk Out 8

            20.08 Vincent van Laar 1

2005    08.07 Tjeerd van de Ploeg 1

            22.07 Esa Toivola (Finland) 1

            05.08 Peter Ouwerkerk 1

            19.08 Petra Veenswijk1

2006  : 250 jaar Christian Muller-orgel in de GK van Beverwijk

           06.07 Frank van Wijk en de Beverwijkse Harmonie kapel 2

           14.07 Jos van der Kooij 2

           21.07 Siegbert Rampe ism Haarlemse orgelmaand 1

           28.07 Jan Jongepier 2

           04.08 Pieter van Dijk 4

           18.08 Olja Buco 1

           01.09 Jacques van Oortmersen 2

           08.09 Ton Veltkamp en Hans Kelder 2
           16.09 Ruud Jansen en popkoor 1 

 2007  06.07 Chris Bragg 1

           20.07 Marieke Stoel 1

           03.08 Ton van Eck 1

           17.08 Arjan Leistra 1

2008   27.06 Pieter Dirksen 1

           11.07 Erik van Bruggen 1

           25.07 Gerben Mourik (winnaar Improvisatie concours Haarlem 2008) 1

           08.08 Simon Harden (winnaar Schnitger festival Alkmaar 2007) 1

2009   10.07 Graig Cramer 1

           24.07Dennis van der Wijk 1

           07.08 Stephan van de Wijgert 1

           21.08 Stef Tuinstra 3

           04.09 Sietze de Vries 2

2010   09.07 Dirk Out 9
           23.07 Theo Jellema 2

           06.08 Bart Jacobs (winnaar Schnitger festival Alkmaar 2009) 1

           20.08 Julia Tamminen (2e/3e prijs Schnitger festival Alkmaar 2009) 1

 2011  08.07 Kees van Eersel 2

           22.07 Matthias Havinga 1

           05.08 Wybe Kooijmans 2

           19.08 Rien Donkersloot 1

2012   29.06 Aart Bergwerff 2

           06.07 Matthias Havinga 2

           20.07 Manuel Tomadin  winnaar Schnitger festival Alkmaar 2011) 1

           03.08 Christiaan de Vries 1

           17.08 Franz Raml 1

2013   05.07 Jan Hage 1

           19.07 Peter van Dijk 1

           02.08 Jaap Zwart 2

           16.08 Jochem Schuurman 1

2014   11.07 Una Cintina 1

           25.07 Margreet Chr. De Jong 1

           08.08 Ayumi Kitamura (winnaar Schnitger festival Alkmaar 2013) 1

           22.08 Charlotte Marck (2e/3e prijs Schnitger festival Alkmaar2011) 1

           12.10 Goran Grahn ( Geelvinck orgelconcert) 1

2015   10.07 Piet Hulsbos en Berend Halsma hobo 2

           24.07 Tjeerd van der Ploeg 2

           07.08 Hayo Boerema 1

           21.08 Henk Verhoef 1

           12.11 Pavel Kolout ( Tjechische organist ism Grote Kerk) 1

2016   08.07 Frank van Wijk 3

           22.07 Bart Jacobs
           05.08 Gerben Budding (2e/3e prijs Schnitger festival Alkmaar 2015) 1
           19.08 Adriaan Hoek (winnaar Schnitger festival Alkmaar 2015) 1

2017   23.06 Evan Bogerd 1

           07.07 Willem van Twillert 2

           21.07 Gerrie Meijers 3

           04.08 Bas de Vroome 2

           18.08 Cor Ardesch 2

2018   06.07 Geert Bierling 2

           20.07 Sander van den Houten 1

           03.08 Bert den Hertog 1

           17.08 Minji Choi (winnaar Schnitger festival Alkmaar 2017) 1

2019   05.07 Sietze de Vries 3

           19.07 Mark Heerink 1

           02.08 Laurens de Man 1

           16.08 Pieter van Dijk 5

           30.08 Willem van Twillert (Jubileum concert) 3

 

 

 

 

 

 

PKN Nederland